Nasze obiekty

Item Name

Zwierzyniec

LEŚNY DOM POD PAWIEM w Zwierzyńcu - został stworzony po to, aby każdy miłośnik natury mógł spędzać czas w gronie rodziny, w towarzystwie znajomych, słuchając śpiewu ptaków, wdychając świeże powietrze i jednocześnie rozkoszując się malowniczymi widokami. Leży w samym sercu Puszczy Noteckiej na Pojezierzu Międzychodzko - Sierakowskim zwanym "Krainą Stu Jezior" pomiędzy dwoma jeziorami (każde w odległości 300m). Dom nasz znajduje się na skraju wsi, a w zasadzie poza jej granicami, gdzie las zagląda nam do okien. Otoczony jest wieloma polodowcowymi jeziorami (w promieniu 2 km naliczyliśmy ich aż 6 !). Mimo częstych odwiedzin zapalonych wędkarzy - nasze jeziora wciąż są pełne ryb. Natomiast las i jego "skarby" są na wyciągnięcie ręki.

Czyli można u nas połowić ryby, nazbierać grzybów czy jagód, zapolować na „grubego zwierza„ z naszymi myśliwymi, czy udać się na bezkrwawe łowy z kamerą czy aparatem w ręce. Nie brakuje pięknych pejzaży, gdzie każda artystyczna dusza znajdzie coś dla siebie, a każdy strudzony i zmęczony człowiek szukający ciszy i ukojenia może u nas odpocząć. Do dyspozycji Gości oddajemy pięć samodzielnych mieszkań (2-6 osobowe) o podwyższonym standardzie z aneksami kuchennymi i pełnym wyposażeniem.

Dla najmniejszych jest plac zabaw i możliwość kontaktu ze zwierzętami takimi jak psy, koty, pawie i kury zielononóżki. Starsi mają możliwość skorzystania z grilla i ogniska na których można przygotować smakowite szaszłyki, kiełbaski lub po prostu miło spędzić czas z przyjaciółmi. Dla grzybiarzy - suszarnia grzybów. Posiadamy również wędzarnię.

Dla chętnych (od 4 osób) - przyrządzamy smaczne, domowe obiady. We wsi można zakupić mleko "prosto od krowy", sery domowej produkcji, miody, grzyby czy wyroby z wikliny.

W pobliżu są dwie stajnie rekreacyjne dla amatorów jeździectwa i kort tenisowy. W sąsiedztwie gospodarstwa przebiegają szlaki rowerowe i piesze szlaki turystyczne czy dydaktyczne: Bobrowy Zakątek, Śladami Radusza, Kopalnia Wanda, Centrum Edukacji Przyrodniczej Mokrzec oraz udostępniona zwiedzającym Szkółka Leśna. Do Międzychodu w którym również znajdziemy wiele atrakcji turystycznych między innymi muzeum, lecznicze źródło artezyjskie zwane Laufpompą i wiele innych - jest 12 kilometrów, natomiast do Sierakowa w którym znajduje się najstarsze w Polsce Stado Ogierów oraz barokowy kościół zwany Perłą Sierakowa, Zamek Opalińskich, pływalnia, kręgielnia oraz kryty kort tenisowy - 15 km.


Wirtualna wycieczka

wirt

Dostępne apartamenty

Apartament I

img04
img04
img04
img04

Dwupoziomowe, całoroczne mieszkanie dla 6 osób. Na górze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe, na dole salon z kominkiem (możliwość palenia tylko poza sezonem grzewczym) z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, dużą rozkładaną narożnikową kanapą i łazienką. Mieszkanie posiada niezależne wejście i c.o.

Apartament II

img04
img04
img04
img04

Dwupoziomowe mieszkanie całoroczne z c.o. dla 4 osób. Na górze znajdują się dwie sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami), na dole - salonik z rozkładaną kanapą, aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem i łazienką.

Apartament III

img04
img04
img04
img04

Jednopoziomowe, mieszkanie na parterze dla maksymalnie 3 osób (jedno pojedyncze spanie + rozkładana kanapa) z aneksem kuchennym i dużą łazienką oraz ogrzewaniem c.o.

Apartament IV

img04
img04
img04
img04

Jednopoziomowe, całoroczne mieszkanie dla maksymalnie 5 osób (jednopokojowe) z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, łazienką i małym tarasem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem. Ogrzewanie c.o.

Apartament V

img04
img04
img04
img04

Jednopoziomowy, 4 osobowy, dwupokojowy apartament na piętrze z niezależnym wejściem i małym tarasem. Posiada aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem i łazienkę.


Cennik

Ceny w sezonie tzn. od 25.06 - 31.08 oraz "długie weekendy".

  • Apartament I (5-6 osobowy): 200-240 złotych za dobę.
  • Apartament II (4-5 osobowy): 160-200 złotych za dobę.
  • Apartament III (2-3 osobowy): 100-120 złotych za dobę.
  • Apartament IV (5 osobowy): 180 złotych za dobę.
  • Apartament V (4 osobowy): 180 złotych za dobę.
Ceny poza sezonem (w zależności od ilości osób i długości pobytu): od 30 - 100 złotych od osoby. (Pobyt jednodniowy od 60 - 100 złotych za osobę za dobę)
  • dla chętnych (od CZTERECH OSÓB) - możliwość skorzystania z obiadów w cenie 25 złotych od osoby za dwudaniowy obiad
  • wypożyczenie rowerów ( 4szt) - 10 złotych dziennie
  • korzystanie z SUSZARNI - 3 złote od sita (NIEMNIEJ NIŻ 20 złotych za dobę)
  • podłączenie własnych suszarek (małych) - 5 złotych za dobę - TYLKO W MIEJSCU WSKAZANYM PRZEZ GOSPODARZY !!!
Udostępnienie miejsca na ognisko wraz z opałem - 50 złotych (dla korzystających z noclegów w Leśnym Domu Pod Pawiem).
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15-ej i kończy o godzinie 11-ej.
PRZY MNIEJSZEJ ILOSCI OSÓB LUB DŁUŻSZYCH POBYTACH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN !!!

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% wartości pobytu na konto:
Krasicki Jan | Zwierzyniec 15, 64-400 Międzychód
PKO BP 95 1020 4027 0000 1402 0230 6736

View our offer in English – click link.


Zobacz również

Item Name

Obiekt w Radgoszczy