Nasze obiekty

Item Name

Baza agroturystyczna w Radgoszczy

W przepięknym zakątku Wielkopolski, w samym sercu Puszczy Noteckiej, nad krystalicznie czystym jeziorem znajduje się ośrodek agroturystyczny zwany Bazą Agroturystyczną Radgoszcz. Obiekt szczególnie nadający się na organizację zbiorowego wypoczynku dla grup zorganizowanych. Największym atutem kompleksu wypoczynkowego jest położenie i cisza niezakłócona cywilizacją. Ośrodek znajduje się około 700 metrów od zabudowań wsi Radgoszcz na dużym wzniesieniu, skąd roztacza się piękny widok na pradolinę Warty i jezioro Radgoskie. Z okien domu można podziwiać przelatujące i żerujące dzikie ptaki oraz zwierzynę. Piękne usytuowanie, z dala od miejskiego zgiełku oraz bliskość natury z pewnością wpłyną kojąco na każdego wielbiciela przyrody. To idealne miejsce na organizację zbiorowego wypoczynku dla młodzieży i grup zorganizowanych.

Do dyspozycji oddajemy:

 • pokoje z łazienkami
 • świetlicę
 • jadalnię
 • kuchnię z pełnym wyposażeniem (proponujemy również pełną lub częściową obsługę gastronomiczną)

Podczas pobytu w naszym ośrodku nie sposób się nudzić. Goście mogą korzystać z różnych form rozrywki, takich jak na przykład:

 • boisko do koszykówki
 • boisko do siatkówki
 • miejsce na ognisko
 • miejsce na dyskotekę
 • duży grill
 • ok. 0.5 ha ogrodzonego monitorowanego terenu
 • ok. 5 ha pagórkowatego częściowo zalesionego terenu do wykorzystania na gry i zabawy plenerowe

Informationen zu unseren aktuellen Angeboten finden Sie auf Deutsch auf dieser Seite.

Okolica

W niedużej odległości znajduje się strzelnica sportowa, ceglany kort tenisowy, ośrodek wypoczynkowy z restauracjami i plażą strzeżoną. W okolicy można uprawiać aktywny wypoczynek taki jak: narty wodne, nurkowanie, skutery wodne, spływy kajakowe, wędkarstwo, windsurfing, jazda konna, motocross, narciarstwo biegowe, nordic walking, wędrówki piesze, turystyka rowerowa, offroad, myślistwo, paintball, strzelnica sportowa i inne.

W pobliżu gospodarstwa znajdują się ścieżki rowerowe, piesze szlaki turystyczne, dydaktyczne (Bobrowy Zakątek, Śladami Radusza, Kopalnia Wanda), Centrum Edukacji Przyrodniczej Mokrzec oraz szkółka leśna. Do Międzychodu pełnego atrakcji turystycznych (muzeum, lecznicze źródło artezyjskie zwane Laufpompą ) jest zaledwie 4 km.

Do oddalonego o 18 km Sierakowa warto się wybrać, aby zobaczyć najstarsze w Polsce Stado Ogierów, barokowy kościół zwany Perłą Sierakowa oraz Zamek Opalińskich. Po zaliczeniu wszystkich pozycji z przewodnika można skorzystać z pływalni, kręgielni oraz krytego kortu tenisowego.

Całe Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie nazywane krainą „Stu Jezior” otoczone jest wieloma polodowcowymi jeziorami. W promieniu 2 km znajduje się ich aż 8. To idealne miejsce dla wędkarzy oraz miłośników sportów wodnych. Okoliczne lasy są pełne grzybów i owoców leśnych. To właśnie tam można zapolować na „grubego zwierza” z naszymi myśliwymi. Miłośnicy fotografii czy malarstwa znajdą też coś dla siebie. Bezkrwawe łowy z aparatem z pewnością zakończą się sukcesem, a pięknych plenerów malarskich tez nie brakuje.

Ośrodek

W ośrodku można zorganizować:

Zapraszamy do wypoczynku

Zakwaterowanie:

Cennik

Ceny noclegów z pościelą przy grupie maksymalnie 20 osobowej i pobycie krótszym niż 3 doby:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15-ej i kończy o godzinie 11-ej.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% wartości pobytu na konto:
Krasicki Jan | Zwierzyniec 15, 64-400 Międzychód
PKO BP 95 1020 4027 0000 1402 0230 6736

Uwaga: PRZY DŁUŻSZYCH POBYTACH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH UZGODNIEŃ CENOWYCH !!!

Pokoje


Zobacz również

Item Name

Obiekt w Zwierzyńcu