O nas

O nas

U nas czas zwolnił. Przyjedź, zobacz, ciesz się chwilą

Strona, którą czytasz to zbyt mało miejsca, żeby opowiedzieć o tak magicznym miejscu, jakim jest Leśny Dom Pod Pawiem. Bo jak opisać budzący się dzień w sercu Puszczy Noteckiej? To kraina stu jezior, gdzie jest i śpiew ptaków i rżenie koni, zapach lasu i mgły rozciągające się nad pradoliną wijącej się w oddali Warty. Tu każdy dzień jest inny, każda pora roku daje inne możliwości. U nas możesz oglądać świat z końskiego grzbietu, możesz smakować domowych potraw, posilić się świeżo upieczonym chlebem czy ciastem.

Możesz błądzić po bezkresach puszczy w poszukiwaniu darów jakie daje las: jagód, grzybów, malin czy jeżyn. Możesz wsiąść na rower lub założyć narty. Możesz obcować z przyrodą czy zwierzętami, których tu zawsze pełno. Po ogrodzie dumnie przechadza się paw, baraszkują kury, przeciągają się koty, a psy zapraszają do zabawy.

Po dniu pełnym wrażeń zaprasza Cie cień lasu , byś odpoczął i nasycił się słodyczą jego owoców. A gdy już zapadnie zmrok, oddaj się zadumie przy blasku gwiazd i cichym gadaniu ogniska, lub usiądź, porozmawiaj i pobaw się z ludźmi. Tylu jest fascynujących ludzi wokół Ciebie, otwórz się na nich, bo przecież świat teraz tak szybko pędzi. Czy na co dzień masz na to czas?

Szukasz miejsca na wypoczynek, w którym można zasmakować tradycyjnej polskiej kuchni przygotowanej z ekologicznych produktów, gdzie przyroda nie została skażona miejskim hałasem? Nasze gospodarstwo, to zespół dwóch obiektów: Leśnego Domu Pod Pawiem w Zwierzyńcu i Bazy Agroturystycznej w Radgoszczy - oddalonych od siebie o 4 km.

Przyjedź, zobacz …nie zapomnisz!

  • Mariola Krasicka
  • Jan Krasicki